מוצרי בריאות ותוספות לשייקים

תוספי תזונה, מזונות ואבקות על

אוצרות הטבע בתוך השייק שלכם!

פירות יבשים, אגוזים וזרעים

הדרך שלכם להעשיר את התזונה בויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים

מוצרים טבעיים / אורגניים

רכיבים טבעיים, תזונה נקייה

תוספות לשייקים ומוצרי בריאות בחיי היומיום

שייק יכול להוות תחליף מדליק, עשיר וטעים לארוחה. בין אם אתם שומרים על משקל, רוצים לרדת במשקל או לעלות במשקל, שייק יכול לתת לכם מענה לכל אחת מהמטרות האלו.  אמנם כשאתם מכינים את השייק שלכם, האם אתם מתמקדים בהעלאת הערך התזונתי שלו או מספקים את בלוטות הטעם שלכם בלבד?

 

הכנסת שייקים לתפריט שלכם יכולה להיות דרך מצוינת לשלב מרכיבים חשובים בתזונה היומית שלא היו יכולים להשתלב בדרך אחרת. בסחוט אנחנו מחזיקים תוספות של שייקים שנותנות בוסט של ערך תזונתי.

 

תוספות לשייקים יכולות להיות בעלות ערך תזונתי מאוד גבוה הן מבחינת ויטמינים ומינרלים והן מבחינת נוגדי חמצון, בעלות תועלות בריאותיות חשובות ומועילות. חלק מהתוספות מכילות יותר קלוריות וחלק כמעט ואינן מוסיפות קלוריות בכלל.

 

ירוקים כהים ועליים

תרד, קייל, חסה, סלרי, מלפפון ועלים נוספים הם תוספות נהדרות לשייקים. הירוקים דלים בסוכר ובקלוריות ומספקים ברזל , סיבים תזונתיים, חומצה פולית, קרטונואידים, ספונינים ופלבנואידים.

 

זרקו חופן של ירקות שטופים לתוך השייק שלכם וכך תבטיחו בוסט של חומרי מזון חשובים.

 

כל הירקות תומכים במשקל תקין, פעילות מעיים קבועה, נלחמים בדלקת ומפחיתים את הסיכון למחלות כרוניות. מחקרים מראים שהרוב המכריע של האנשים נאבק להגיע ל 3-5 מנות של ירק ביום. הכנסת הירקות לשייק היא דרך נהדרת להגדיל את הצריכה. הוסיפו כמה ירוקים כהים ועליים שתרצו!

 

ירקות מצליבים

כרוב מגורר, בוק צ'וי וגם קייל ירוק עלים הם חלק ממשפחת הירקות המצליבים המיוחדת.

 

ירקו